Комплексна рекламна кампанія для бренда «Яготинське для дітей»

Клієнт: АТ «Молочний Альянс»

Бренд: «Яготинське для дітей». Лінійка молочних продуктів для дітей віком від 6 місяців до 3 років

Завдання: виведення на ринок нової торгової марки «Яготинське для дітей»

Рішення: розробка ідеї рекламного ролика, яка стала основою єдиної комунікативної стратегії для виведення бренда на ринок України

Креатив. Ідея ролика належить творчій групі Ukrainian Television Company. Ми запропонували більше 40 різних сценаріїв. Клієнту більше сподобалася ідея з поп-ап-книгою. За допомогою поп-ап-книги діти емоційно розповідають про раціональні переваги продукції «Яготинське для дітей». Унікальність ідеї в тому, що протягом усього ролика наявні й раціо, й емоціо.

Знімання. Зніманням ролика й виготовленням великої поп-ап-книги займалася команда Ukrainian Television Company. Уся робота зайняла близько 3 місяців. Сам процес і його результат принесли велике задоволення як нам, так і нашому клієнту.

Сайт. На основі ідеї й у стилістиці дитячої поп-ап-книги фахівці нашого діджитал-агентства «ЦЕХ» розробили багатофункціональний продуктовий сайт www.yagotynkids.com.ua. Дизайн сайту і його функціонал суттєво відрізняють бренд «Яготинське для дітей» в інтернеті.

Промоматеріали. Наступним кроком у просуванні бренда стала розробка рекламних матеріалів для підтримки «Яготинське для дітей» через BTL-канали. Наші дизайнери розробили міні-поп-ап-книгу для дітей — як подарунок за покупку продукції, а також інші цікаві поліграфічні й промоматеріали.

Форма. Форму для промоутерів розробили й виготовили дизайнери нашої швейної компанії «Майстерні Кравці».

Результати кампанії. Можна з упевненістю сказати, що проект лончу «Яготинське для дітей» став одним з найуспішніших проектів за останні роки. Протягом декількох місяців бренд отримав майже 20 % ринку!

Команда проекту

Креатив, дизайн: UTC FILM PRODUCTION

Знімання ролика: UTC FILM PRODUCTION

Сайт: діджитал-агентство «ЦЕХ»

Промоматеріали: друкарня «Гамма-Принт», агентство «Ластівка»

Промоодяг: швейне виробництво «Майстерні Кравці»

Управління проектом: АМР «Ферзь»

ПІДПИШІТЬСЯ!